IŠĖJOM Į PENSIJĄ
Sveikas gyvas sveteli! Tu patekai tikriausiai pats labai gerai žinai kur - į dar vieną TVD rolinį forumą! Na taip - tikriausiai tokių jau šimtą matei, na, bet mes buvom vieni iš pirmūjų, tad mums kiti ir nerūpi.
Tikriausiai supranti, kad viską pamatysi tik prisijungęs, tad tai ir bėki tu daryti!

IŠĖJOM Į PENSIJĄ


 
rodiklisVampire DiariesCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Istorija

Go down 
AutoriusPranešimas
Mellinda Gilberty
Shut Up And Sleep With Me.
Trouble maker

avatar

Age : 27
Žaidžia su mirtim nuo : 2009-11-08

RašytiTemos pavadinimas: Istorija   Sk. 06 20, 2010 6:20 am

Praėjus keturiems mėnesiams po automobilio avarijos, kurios metu žuvo septyniolikmetės Elenos Gilbert ir jos penkiolikmečio brolio Džeremio tėvai, jie vis dar stengiasi priprasti prie naujosios gyvenimo realybės. Elena visada buvo pavyzdinga paauglė: graži, populiari, mokyklos socialinio gyvenimo aktyvistė, tačiau dabar ji užsisklendusi savyje bando nuslėpti milžinišką sielvartą. Vienintelę paguodą ji randa savo draugų – geriausios draugės Bonės, draugės ir priešės viename – Karolinos ir buvusio vaikino Meto – rate. Tuo tarpu Džeremis pasirenka kur kas pavojingesnį kelią ir, norėdamas numalšinti skausmą, svaiginasi narkotikais. Taip pat jam ramybės neduoda klausimas, kodėl Meto sesuo Vikė staiga jį atstumia ir pradeda draugauti su didžiausiu Džeremio varžovu – Taileriu. Mistikfolso miestelyje prasidėjus mokslo metams, Elena su draugėmis yra sužavėtos gražaus ir paslaptingo naujoko, vardu Stefanas Salvatoris. Stefanas ir Elena iškart pajaučia abipusę trauką nepaisant to, jog Eleną glumina keistas Stefano elgesys. Tačiau ji nežino didelės Stefano paslapties, kurią jis slepia giliai šešėliuose – jis yra vampyras. Antrąjį jų pažinties vakarą nutinka nelaimė, kai Vikei miške įkanda paslaptingas gyvūnas. Nujausdamas, kieno tai galėjo būti darbas, Stefanas parskuba namo ir ten randa savo 15 metų nematytą vyresnįjį brolį Deimoną. Deimonas taip pat vampyras ir šie broliai turi ilgą ir nelabai gražią praeitį. Deimonas tyčiojasi iš Stefano dėl to, jog jis pasirinko gyvenimą be smurto ir žiaurumo, tačiau tuo pačiu supranta jo pamišimą dėl Elenos – juk ji stulbinančiai panaši į moterį, kurią Stefanas mylėjo daugiau, nei prieš šimtą metų. Dabar šie du broliai vampyrai – vienas - geras, kitas - blogas – kausis dėl Elenos, jos draugų, šeimos narių ir viso Mistikfolso miestelio sielų...

Po neilgo laiko tarpo Stefanas išdrįso pasipiršti Elenai, o ši susilaukti dukros Dianos, bet vestuvės dar nenusimano. Tuo pačiu Deimonas vis dar toks pat pamišęs, jau spėjo pasilinksminti su daugelio Mistikfolso miestelio merginų ir net tapti tėveliu, gaila jo mylima mergina nesutiko už jo tekėti. Džeremis nesusitaikydamas su tiesa išvyko ilgų atostogų, niekas iš jo negauna jokios žinutės ir nežino kada gi pagaliau jis pasirodys.Vikė šlaistosi po gatves tykodama gardaus laimikio ir niekas nesirengia jos atsikratyti. Miestas prisipildė vampyrų kurie taip ir rengiasi suleisti nagučius į Elenos kūnelį. Žinoma, jau pasirodė ir Katerina kuri taip ir stengiasi pakišti koją Elenai. Anna taip ir nesugeba atgauti savo mamos, nors jau per daug dėl to nesirūpina, nes po ranka turi kompanioną Beną kuris jau spėjo pabuvoti vedusio vyro kailyje. Karolina jau ne pirmą kartą nukenčia nuo nesivaldančio blogo vampyro...

Istorija sukasi vis blogesne ir mirtį atnešančia linkme, kol kas ore sklando paslapties migla ir niekas nenutuokia kaip viskas baigsis.

_____________________________________
Atgal į viršų Go down
http://teen-top.forumlt.com
Mellinda Gilberty
Shut Up And Sleep With Me.
Trouble maker

avatar

Age : 27
Žaidžia su mirtim nuo : 2009-11-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija   Pen. 05 13, 2011 12:37 pm

3-asis sezonas!

Visi jau gerai žino istorija apie Eleną ir jos šeimą, apie tai kaip mirė merginos tėvai, kurie vėliau pasirodė esantys netikri.
Elena per kelis metus patyrė labai daug. Leido savo laiką su Salvatorių broliukais, pamilo Stefaną, su juo susituokė ir spėjo susilaukti vaikų.
Damon taip pat gyveno gan neblogai, buvo susiradęs mylimąją, bet žinoma, niekas jam nepakeitė Katherine ir Elenos. Net jo vaikai kurių prisidarė dėl neatsargos neatnešė naudos.
Dabar gyvenimas apsivertė, pasisuko kiek bloga linkme.
Jenna vis dar gyva, nors ne kartą vos nemirė. Miestelis kiek apsivalė nuo vampyrų, bet jų vėl daugėja ir niekas negali tam sukliudyti.
Originalūs ir be galo seni vampyrai vis neduoda ramybės Elenai ir jos šeimai norėdami valdžios. Salvatorių brolių gyvenimas be galo painus.
Damon išgyveno po vilkolakio įkandimo, Katherine vis dar stengiasi susigrąžinti abu broliukus po savo padu, na, o Elena jau kiek pasimetusi, mat jos širdis skleidžia neaiškius signalus, atrodo, jai pradėjo rūpėti abu Salvatoriai.
Kur toliau nueis ši istorija ? Kas dar turės mirti, kad visi būtų patenkinti ?

_____________________________________
Atgal į viršų Go down
http://teen-top.forumlt.com
Mellinda Gilberty
Shut Up And Sleep With Me.
Trouble maker

avatar

Age : 27
Žaidžia su mirtim nuo : 2009-11-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija   Sk. 01 08, 2012 5:44 am

Po sunkių peštynių su originalais ir senais vampyrais MF populiacija sumažėjo. Žuvo daug nekaltų žmonių, dar be to ir Elenos teta tapo viena iš vampyrų. Visiems aišku, kad koks Damon mielai būtų gražiai išvalęs šią problemą ir viską padangstęs, bet kadangi jo širdis labai įtartinai linksta dėl Elenos, jis nepadarė nieko, kad ją įskaudintų, atvirkščiai, jis mielai jai tiesia savo ranką ir širdį.
Tuo metu, Stefanas baisiausiai pasimetęs netikėtai sutinka savo senai pažinotą, kažkada mylėtą originalę vampyrę. Žinoma, ji aiškiai suvokia, kad niekada neturės Stefano, kaip buvo anksčiau, tad pasitelkdama savo galios įtaką jį patraukia S į savo pusę.
Kiti mieste esantys tikriausiai dar nieko nenutuokę, raganos garantuotai planuoja kaip greičiau sutvarkyti kilusias problemas, o Stefano brangiausieji bando atrasti adatą šieno kupetoje ir ištraukti S iš naujos duobės.

_____________________________________
Atgal į viršų Go down
http://teen-top.forumlt.com
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Istorija   

Atgal į viršų Go down
 
Istorija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
IŠĖJOM Į PENSIJĄ  :: Information :: Forum Information-
Pereiti į: